Kaina

 • „Diemedis“ yra sudaręs sutartį su Vilniaus m. savivaldybe dėl mėnesinės 100 € kompensacijos tėvams, leidžiantiems vaikus į nevalstybines ikimokyklinio ugdymo įstaigas.

  Mėnesinė „Diemedžio“ lankymo kaina – 400 € (kainos pateikiamos be Vilniaus m. savivaldybės kompensacijos).

  Vienai šeimai leidžiant į „Diemedį“ 2 vaikus, už antrą vaiką skaičiuojamas 330 € dydžio mokestis, o už 3 ir daugiau vaikų skaičiuojamas 295 € mokestis.

  Į šį mėnesinį mokestį įskaičiuojami grupiniai muzikos, dailės (lipdybos ir piešimo), šokio, tautosakos, gimnastikos, socialinių ir komunikavimo įgūdžių ugdymo, skaičiavimo, skaitymo, rašymo, pasaulio pažinimo, rankdarbių, didaktinių, sportinių žaidimų užsiėmimai nepriklausomai nuo to, kiek kartų vaikas šiuose užsiėmimuose dalyvavo ir kokio amžiaus grupę jis lanko.

  Mokesčiai mokami 12 mėn. per metus.

  Prieš pradedant lankyti „Diemedį“ yra sumokamas 400 € dydžio stojamasis mokestis. Stojamasis mokestis mokamas vieną kartą per visą ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo laikotarpį.

  Orientacinė 3 kartų per dieną maitinimo kaina – 5,50 € dienai. Maitinimo kaina gali keistis priklausomai nuo maisto tiekėjų siūlomų kainų.

  Į sąskaitą gali būti įtraukiami mokesčiai už vaiko dalyvavimą ne „Diemedžio“ mokytojų vedamuose edukaciniuose užsiėmimuose, ekskursijose, apsilankymą teatre, kine, transporto išlaidas.

  Už „Diemedžio“ paslaugas atsiskaitoma pagal pateiktas sąskaitas/mokėjimo pranešimus iki kiekvieno mėnesio 15 d.