Taisyklės

 • Taisyklės 

  1. Atnešti: Galiojantį sveikatos pažymėjimą (ikimokyklinio ugdymo įstaigai forma Nr. 027 – 1/a ); Papildomų rūbelių persirengti; Vienkartinių nosinaičių; Šlepetes (apavas turi būti patogus šokti ir bėgioti); Pagalvėlę ir nedidelį užklotą miegantiems (neužmiršti nuolat pakeisti užvalkalus). 

   

  2. Visapusiškai prisidėti prie studijos veiklos: Aktyviai dalyvaujant studijos renginiuose (šventėse, koncertuose ir t.t.); Įvairiai skatinant vaiką (atkreipiant dėmesį ir pasidžiaugiant vaikų padarytais darbeliais, išmokta dainele ir pan.); Nedelsiant aptariant su pedagogais iškilusias problemas ir bendromis jėgomis jas sprendžiant; Dalyvaujant tėvų susirinkimuose ir nuolat skaitant informaciją skelbimų lentoje, internete. 

   

  3. Studija pradeda darbą nuo 7.30 val. Maitinimas užsakomas iki 9.00 val. Jei tą dieną neatvesite savo vaikučio arba po ligos žadate vėl lankyti, praneškite SMS žinute iki 9.00 val. Virgiui (tel. 865210534) arba Rasai (tel. 865052201)

   

  4.Privaloma pasiimti vaiką iki 18.00 val. Labai prašome gerbti auklėtojų privatų laiką! Iš anksto įspėkite, jei vaiką paims ne šeimos nariai.

   

  5. Susirgus vaikui ar dėl kitų priežasčių negalint jo atvesti į grupę, pageidautina apie tai pranešti SMS žinute. Susirgus vaikui infekcine liga, apie tai privaloma informuoti studijos mokytojus. Jokiu būdu neveskite vaiko, jei jis vėmė, viduriavo, karščiavo, pūliuoja akytės, vaikas užsikrėtęs herpeso virusu, kosėja dirginančiai ir sausai. Po infekcinės ligos vaikai priimami tik su gydytojo pažyma. 

   

  6. Kadangi vaikai kasdien eina į kiemą, prašome pasirūpinti tinkama sezonui apranga.

   

  7. Neleiskite vaikui neštis į studiją kramtomos gumos, traškučių, žaislų. Jei vaikas atsineša saldumynų, vaisių, jų turi būti tiek, kad galėtų pasidalinti su kitais. Negalima maisto laikyti rūbinės spintelėse. Vaikučius prašome atvesti į žaidimų grupę ir palikti auklėtojai (nepaleiskite iš automobilio vienų vaikų). Tik tokiu atveju auklėtoja bus atsakinga už Jūsų vaikutį.

   

  8. Prašome nevėluoti į užsiėmimus. Kad visi kartu smagiai pradėtume dieną grupėje ar užsiėmime, susėdame ratu, padainuojame pasisveikinimo dainelę ar pan. Tai labai svarbu, kad vaikas galėtų pilnavertiškai įsijungti į užsiėmimo veiklą. 

   

  9. Jei švenčių, renginių metu filmuojate ar fotografuojate – būtume dėkingi, jei padarytumėte įrašų kopijas mūsų archyvui.