Taisyklės

 • Taisyklės 
  1. Atnešti: Galiojantį sveikatos pažymėjimą (ikimokyklinio ugdymo įstaigai forma Nr. 027 – 1/a ); Papildomų rūbelių persirengti; Vienkartinių nosinaičių; Šlepetes (apavas turi būti patogus šokti ir bėgioti); Pagalvėlę, paklodę ir nedidelį užklotą miegantiems (neužmiršti nuolat pakeisti užvalkalus).
  1. Visapusiškai prisidėti prie studijos veiklos: Aktyviai dalyvaujant studijos renginiuose (šventėse, koncertuose ir t.t.); Įvairiai skatinant vaiką (atkreipiant dėmesį ir pasidžiaugiant vaikų padarytais darbeliais, išmokta dainele ir pan.); Nedelsiant aptariant su mokytojais iškilusias problemas ir bendromis jėgomis jas sprendžiant; Dalyvaujant tėvų susirinkimuose ir bendraujant elektroniniu paštu, telefonu.
  2. Studija pradeda darbą nuo 7.30 val. Maitinimas užsakomas iki 9.00 val. Jei tą dieną neatvesite savo vaikučio prašome iki 9 val. apie jūsų neatvykimą pažymėti maitinimo užsakymo sistemoje adresu – http://tevams.diemedis.lt.  Prisijungimo duomenis atsiųsime jums elektroniniu paštu.
  3. Privaloma pasiimti vaiką iki 18.00 val. Suprantame, kad būtinai reikia skirti laiko pabendrauti su vaiku, neskubant apsirengti, pasidžiaugti darbais, pasidalinti dienos įspūdžiais ir pan., todėl mūsų budintys mokytojai dirbs „Diemedyje“ iki 18.30 val. Šiuo laiku ir planuojame užrakinti „Diemedį“. Jeigu taip atsitiks, kad jūs nespėsite paimti vaiko iki 18.30 val., mes būsime priversti paskaičiuoti ir pateikti jums sąskaitą už papildomai suteiktas paslaugas (už kiekvienas papildomas 5 min. po 18.30 val.-  po 5 €). Iš anksto įspėkite, jei vaiką paims ne šeimos nariai.
  1. Susirgus vaikui ar dėl kitų priežasčių negalint jo atvesti į grupę, pageidautina apie tai auklėtojoms pranešti SMS žinute. Susirgus vaikui infekcine liga, apie tai privaloma informuoti studijos mokytojus. Jokiu būdu neveskite vaiko, jei jis vėmė, viduriavo, karščiavo, pūliuoja akytės, vaikas užsikrėtęs herpeso virusu, kosėja dirginančiai ir sausai. Po infekcinės ligos vaikai priimami tik su gydytojo pažyma.
  2. Kadangi vaikai kasdien eina į kiemą, prašome pasirūpinti tinkama sezonui apranga.
  3. Neleiskite vaikui neštis į studiją kramtomos gumos, traškučių, žaislų. Jei vaikas atsineša vaisių, jų turi būti tiek, kad galėtų pasidalinti su kitais. Negalima maisto laikyti rūbinės spintelėse. Vaikučius prašome atvesti į žaidimų grupę ir palikti auklėtojai (nepaleiskite iš automobilio vienų vaikų).
  4. Prašome nevėluoti į užsiėmimus. Kad visi kartu smagiai pradėtume dieną grupėje ar pamokėlę, susėdame ratu, padainuojame pasisveikinimo dainelę ar pan. Tai labai svarbu, kad vaikas galėtų lengvai ir tinkamai įsijungti į užsiėmimo veiklą.